Výsledky

1. SEZÓNA IHC STAVOBLOCK REBELS POLIČKA

Vážení partneři, fanoušci a příznivci našeho klubu,

Konec letošní sezóny se nenesl v duchu, v jaký jsme doufali, ale takový už je hold život. Vezměme to, ale od začátku.

Psal se datum 20.10.2019, když jsme poprvé po pár předchozích přátelských zápasech vyjeli na domácí led k prvnímu mistrovskému utkání okresní soutěže proti mužstvu TJ Voděrady. Zážitek to pro náš nově vzniklý klub a hokejový tým byl obrovský, jelikož vítězné skóre 18:1 a návštěvu 353 diváků asi čekal jen málokdo. Další průběh sezóny byl po většinou hladký, až se začínaly ozývat hlasy z řad publika, zda potkáme soupeře, který nás opravdu prověří. První ztrátu bodu a předzvěst nepovedených výkonů naznačila remíza v Moravské Třebové a záhy potvrdila první prohra v Žamberku, čímž se rozjela pěti zápasová série bez plného počtu bodů. Ovšem se soupeřem, se kterým jsme poprvé bod ztratili, jsme se opět nakopli ke skvělým výkonům, které nás zdobili zpočátku sezóny a začali tak znovu rozdávat dvouciferné příděly díky kterým jsme se stali vítězi základní části.

Po ukončené základní části jsme si před play-off střihli zajímavé přátelské utkání proti týmu z Krajské ligy mužů TJ Orli Lanškroun, a až na nepovedenou první třetinu jsme nakonec odehráli velice slušné utkání s výsledkem 2:6. Následovalo semifinále proti nepříjemné Litomyšli, kdy jsme v prvním domácím zápase zvítězili 9:3 a v odvetě na ledě soupeře ukončili sérii výsledkem 5:6. Vynikající týmová hra nás tak posunula do finále proti největšímu rivalovi HC Choceň. V prvním finálovém utkání, na které do hlediště zavítalo 314 fanoušků přišel náš nejčernější okamžik z celé sezóny, kdy jsme si vybrali snad všechny smolné momenty a proti dobře produktivně hrajícímu soupeři jsme prohráli 1:9. Další týden nás měla čekat odveta v Chocni, která byla bohužel kvůli koronavirové pandemii zrušena, stejně tak jako zbytek sezóny.

Po rozhodnutí výkonného výboru OSLH jsme se tak stali společně s naším finálovým soupeřem PůlMistři okresní soutěže za sezónu 2019/2020.

Tímto bychom chtěli poděkovat Všem našim partnerům, fanouškům i lidem, kteří nám pomáhali s chodem celé sezóny, která ač nebyla vždy jen sluncem zalitá, avšak pro náš klub, hráče a celý realizační tým tolik výjimečná.

Budeme se těšit v příští sezóně, Vaši REBELOVÉ!

8.3.2020

IHC REBELS POLIČKA : HC spartak choceň "b" 1:9

BLAMÁŽ

Jednoznačným výsledkem skončilo první finálové střetnutí ve prospěch našeho protivníka z Chocně. Od začátku utkání soupeř dominoval v

produktivitě, což se nám stalo osudným. Po střelecké potenci se nám podařilo vsítit až na konci třetí třetiny.

Hosté zaslouženě zvítězili a v sérii hrané na dva vítězné zápasy vedou 1:0. Děkujeme všem za podporu!

GÓLY: Švejda

29.2.2020

HC LITOMYŠL "B" : IHC REBELS POLIČKA 5:6

JSME VE FINÁLE

Ve velmi vypjatém utkání, kdy jsme se prakticky po celou dobu se soupeřem přetahovali o rozdíl jedné branky,

jsme nakonec zvítězili těsným výsledkem 5:6! Pro nás to tedy znamená, že po vítězství v základní části si v naší premiérové sezóně

zahrajeme i o titul Okresní ligy, kde naším soupeřem bude Hc Choceň "B".

GÓLY: Švejda 2x, Vápeník D. 2x, Vašátko L., Soukal

23.2.2020

ihc rebels polička : hc litomyšl "b" 9:3

PRVNÍ SEMIFINÁLOVÁ VÝHRA

Po dobrém taktickém nástupu soupeře skončila první třetina nepříznivým výsledkem 2:3! Ve druhé třetině byl na ledě vidět především

domácí tým, který otočil nepříznivý stav a vytvořil si tak čtyřgólový náskok. V závěrečné části jsme navýšili skóre na konečných 9:3

a udělali tak první krok do finálové série!

Děkujeme Všem našim fanouškům za fantastickou atmosféru a našemu sponzorovi utkání Petru Slezákovi za klobásky!

GÓLY: Vašátko L. 2x, Cik 2x, Vápeník V., Švejda F., Škraňka, Šedý, Boháček J.

15.2.2020

HC choceň "B" : IHC REBELS POLIČKA 7:6 S.N.

Poslední utkání v základní části jsme odehráli na ledě Chocně. Zápas byl po celé tři třetiny vyrovnaný a rozhodovali,

jak už to tradičně s Chocní bývá, samostatné nájezdy. Dovednostní soutěž zvládli lépe domací!

Děkujeme všem našim fanouškům a příznivcům za podporu

GÓLY: Vašátko L. 2x, Soukal, Švejde, Vápeník E., Vápeník D.

IHC REBELS POLIČKA - HC LITOMYŠL "B" 13:1

Litomyšl, oslabená řadou hráčských absencí nebyla od začátku zápasu schopná odolávat naší útočné smršti

a tak byla pouze otázka času na kterém čísle se konečné skóre zastaví.

Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit!

GÓLY: Boháček L. 4x, Zobač 2x, Jindra 2x, Švejda, Soukal, Havlíček, Šedý, Cik

26.1.2020

SK žamberk - ihc rebels polička 3:14

V neděli jsme sehráli druhé utkání pod širým nebem v Žamberku, kde jsme z prvního střetnutí odešli jako poražení,

takže bylo co vracet! Tentokrát jsme však neponechali nic náhodě a již od první minuty na ledě jsme dominovali

a soupeře téméř k ničemu nepustili! Výsledkem 3:14 jsme tak Žamberku naší úvodní prohru oplatili i s úroky!

Děkujeme našemu věrnému fanouškovi Radku Kuckovi za podporu

GÓLY: Škraňka 2x, Boháček L. 2x, Cik 2x, Vašátko L., Zobač

24.1.2020

IHC REBELS POLIČKA - HC ČESTICE 8:3

V páteční podvečer jsme přivítali na domácí půdě Čestice, které ač jsou na spodních příčkách tabulky,

tak se dokáží prezentovat svoji nepříjemnou hrou.

V úvodu jsme ihned inkasovali, ovšem od té chvíle jsme přebrali otěže, zápas otočili a postupně navyšovali skóre na konečných 8:3.

Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit.

19.1.2020

IHC REBELS POLIČKA - HC LITOMYŠL "B" 7:3

Po dvou předchozích vyrovnaných zápasech se dal očekávat znovu velký souboj, což se i potvrdilo.

Po druhé třetině jsme vedli rozdílem jedné branky 4:3 a nabízelo se tak ještě zajímavé třetí dějství.

Závěrečnou část jsme však kontrolovali a náskok zvýšili na konečných 7:3.

GÓLY: Boháček L.4x, Havlíček, Máša, Škraňka

11.1.2020

IHC REBELS POLIČKA - HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" 4:1

Po dvou neúspěšných utkáních se nám podařilo doma porazit Moravskou Třebovou a získat tak plný počet bodů.

Od začátku zápasu jsme průběh kontrolovali a došli si tak pro zasloužené vítězství.

Děkujeme za Vaši podporu

GÓLY: Boháček L. 2x, Vápeník V., Havlíček

5.1.2020

IHC REBELS POLIČKA - HC CHOCEŇ "B" 7:8 s.n.

Proti Chocni jsme měli slibně rozehrané utkání, které ještě 2 minuty před koncem bylo v našich rukou.

Bohužel tři rychlé góly soupeře v posledních 120 vteřinách určily, že o vítězi budou rozhodovat samostatné nájezdy.

Dovednostní soutěž bohužel zvládla lépe Choceň.

Děkujeme Všem za podporu.

GÓLY: Havlíček 2x, Vápeník D. 2x, Švejda, Dvořák, Boháček L.

3.1.2020

HC LITOMYŠL "B" - IHC REBELS POLIČKA 6:4

PODRUHÉ ZA NULA BODŮ

Od začátku utkání jsme udržovali gólový náskok, ovšem ve třetí třetině soupeř vývoj utkání otočil.

V závěru jsme se pokusili hrou bez brankáře stav srovnat, ale Litomyšl své vítězství zpečetila trefou do prázdné branky.

GÓLY: Havlíček 2x, Švejda, Zobač

21.12.2019

HC CHOCEŇ "B" - IHC REBELS POLIČKA 6:7 s.n.

VÝHRA PO SAMOSTATNÝCH NÁJEZDECH

Ze začátku zápasu ze hry více těžili domácí, ovšem náš výborně chytající gólman D. Vašátko soupeři všechny gólové příležitosti

zneškodnil. Ve druhé části jsme otěže utkání přebrali my a odskočili na skóre 0:5.

V poslední třetině soupeř dokázal srovnat a rozhodly tak samostatné nájezdy, které vyšly v náš prospěch.

Děkujeme Všem za podporu

GÓLY: Zobač 3x, Škraňka, Šedý, Krajíček, Vašátko L.

15.12.2019

sk žamberk - IHC REBELS POLIČKA 6:5

PROHRA NA OTEVŘENÉM KLUZIŠTI

Podcenění týmu, který okupuje spodní patra tabulky bylo vidět již od samého začátku,

kdy nám chyběla bojovnost a naopak na soupeři bylo znát, že debakl z prvního společného střetnutí již nechtějí zopakovat.

Po našich laxních dvou třetinách svítil ukazatel skóre 2:2.

Při nástupu do deštivé třetí třetiny nám soupeř zvyklý na toto atypické prostředí svým bojovným nasazením odskočil o tři branky.

Tento nepříznivý stav jsme ještě dokázali srovnat, ovšem v závěru utkání jsme hrubě chybovali, soupeř vsítil po šesté

a dokonal tak naší první porážku v této sezóně!

Děkujeme a zároveň se omlouváme všem našim fanouškům, kteří nás i přes nepřízeň počasí přijeli podpořit

GÓLY: Jindra 2x, Vápeník V., Boháček L., Zobač

6.12.2019

HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" - IHC REBELS POLIČKA 4:5 s.n.

Ztrácíme první bod!

Po dvou nešťastných třetinách, kdy jsme neproměňovali vyložené šance a nastřelili 3 tyčky, jsme v poslední dvacetiminutovce z

nepříznivého stavu 1:3 zápas otočili na 4:3!

Bohužel 50 vteřin před koncem utkání hlavní sudí nepochopitelně uznal Moravské

Třebové gól fotbalovým kopem! Rozhodly samostatné nájezdy, které už byly v naší režii.

Děkujeme Všem našim fanouškům, kteří za námi přijeli a vytvořili nám takřka domácí atmosféru

GÓLY: Vápeník D., Švejda, Cik, Krajíček, Havlíček (s.n.)

1.12.2019

IHC REBELS POLIČKA - HC ČESTICE 14:4

Těžký začátek utkání, kdy nám Čestice byly více než vyrovnaným soupeřem.

Ve druhé třetině jsme však spustili gólovou kanonádu, která odpor našeho protivníka zlomila.

Děkujeme Všem, kteří nás přišli na adventní hokejovou neděli podpořit.

GÓLY: Krajíček 3x, Havlíček 2x, Zobač 2x, Vápeník D., Boháček L., Máša, Švejda, Šedý, Cik

22.11.2019

HC LITOMYŠL "B" - IHC REBELS POLIČKA 4:6

V páteční večer jsme odehráli zatím nejvyrovnanější utkání, ve kterém soupeř doplatil na hrubé fauly

a my si naší disciplinovaností došli pro další vítězství!

Děkujeme Všem, kteří nás přijeli podpořit!

GÓLY: Švejda, Soukal, Vápeník D., Cik, Boháček L., Havlíček

17.11.2019

IHC REBELS POLIČKA - HC CHOCEŇ "B" 7:0

ŠLÁGR 6. KOLA - 6 vítězství v řadě, které nám ujistilo první místo v tabulce.

Jednoznačný výsledek neodpovídá průběhu utkání, jelikož se náš soupeř prezentoval výbornou hrou,

avšak Rebels dokázali trestat prakticky každou příležitost ke skórování.

Všem našim fanouškům děkujeme a vážíme si Vaší podpory!

GÓLY: Havlíček 2x, Zobač 2x, Boháček, Jindra, Škraňka

10.11.2019

IHC REBELS POLIČKA - SK ŽAMBERK 13:1

V dnešním zápase se soupeřem ze spodních pater tabulky, jsme přesvědčivým výkonem získali povinné 3 body.

Děkujeme Všem zúčastněným za podporu a budeme se těšit na šlágr kola už příští neděli.

GÓLY: Cik 3x, Škraňka 2x, Švejda, Havlíček, Vápeník D., Krajíček, Zobač, Dvořák, Veselý, Soukal

1.11.2019

IHC REBELS POLIČKA - HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" 6:2

Máme za sebou těžké utkání s obhájcem soutěže, které jsme strhli na svoji stranu a zvítězili 6:2!

Věříme, že jste si všichni v hledišti dnešní zápas užili a velice si vážíme Vaší podpory, která nás hnala kupředu.

Zároveň chceme poděkovat Všem, kteří nám pomáhají s celkovou organizací při domácích utkáních.

GÓLY: Zobač, Nespěšný, Vápeník D., Vašátko L., Jindra, Krajíček

27.10.2019

HC ČESTICE - ihc rEBELS POLIČKA 2:7

Po velice těžkém, nepříjemném a fyzicky náročném utkání jsme soupeře přehráli o 5 branek.

Vážíme si, a děkujeme Všem fanouškům, kteří nás i přes delší vzdálenost přijeli podpořit.

GÓLY: Boháček L., Švejda, Škraňka, Cik, Šedý, Jindra, Máša

20.10.2019

IHC REBELS POLIČKA - tj voděrady 18:1

Vstup do naší premiérové sezóny vyšel na VÝBORNOU! 18 hráčů, 2 golmani, 353 diváků a jednoznačná výhra 18:1!

Všem, kteří nás dnes podpořili, srdečně děkujeme.

GÓLY: Zobač 4x, Havlíček 3x, Vápeník V. 2x, Krajíček2x, Jindra 2x, Boháček L. 2x, Škraňka, Cik, Švejda

5.10.2019

HC SPARTAK CHOCEŇ "B" - IHC REBELS POLIČKA 2:3 po s.n.

REBELOVÉ ZVLÁDLI NÁJEZDY LÉPE

Rebelové po vypjatém a vyrovnaném utkání nakonec uspěli až po samostatných nájezdech

GÓLY: Cik 2x, Zobač