VÝSLEDKY

2. místo o pohár čailh

V letošní zkrácené sezóně jsme po postupu do bojů o pohár ČAILH získali konečné druhé místo.
Děkujeme Vám všem za přízeň a podporu.

28.6.2020

jsmeinline - ihc rebels polička 3:8

Domácí tým nezačal kvalitním výkonem, avšak v průběhu první poloviny se postupně zlepšoval a začal nám tak být vyrovnaným soupeřem.

Od třetí čtvrtiny jsme však zápas kontrolovali a výhrou 8:3 jsme potvrdili konečnou druhou příčku v nadstavbě o Pohár ČAILH!

Výborným výkonem se blýskl náš obránce Martin Pleva, který připsal 3+2 a celkově se tak umístil na dělem prvním místě v kanadském bodování celé soutěže!

GÓLY: Pleva 3x, Beneš 2x, Boháček, Hron, Vápeník D.

21.6.2020

ILHC Písek - Ihc rebels polička 4:7

V prvním našem utkání, které bylo zároveň reprízou loňského finále jsme díky výbornému týmovému výkonu a

především bezchybné první polovině zápasu zvítězili 7:4.

GÓLY: Švejda 3x, Šedý, Boháček, Pleva, Beneš

ihc rebels polička - cvočkaři hořovice 2:2

V posledním večerním utkání jsme se střetli s vítězem ze základní skupiny A. Po velmi vyrovnaném a atraktivním souboji si nakonec každý

po právu odnesl po jednom bodu. Děkujeme za podporu!

GÓLY: Pleva 2x

14.6.2020

eagles chrudim - ihc rebels polička 1:8

S pokorou jsme nastoupili do prvního utkání a odehráli tak pohledná inline hokej opřený o vynikajícího Vašátka v Brankovišti.

Zaslouženě jsme tak zvítězili.

GÓLY: Nečas 2x, Havlíček 2x, Švejda 2x, Vápeník E., Pleva

sk ihc chrudim - ihc rebels polička 11:14

Vstup do druhého zápasu z naší strany začal poněkud vlažněji, když jsme po první čtvrtině prohrávali 1:3.

Ve zbytku utkání se však náš výkon zvednu a dokráčeli jsme tak k vítězství.

V obou utkání za náš tým nastoupil útočník NHL Martin Nečas, kterému tímto děkujeme za předvedený výkon a jedinečný zážitek!

GÓLY: Boháček 4x, Havlíček 4x, Pleva 2x, Beneš, Nečas, Šedý, Švejda

7.6.2020

IHC REBELS POLIČKA - Chemipro chrudim 4:7

CHEMIPRO s Michaelem Špačkem v sestavě si na našem hřišti vyhrálo první místo ve skupině B a postoupilo tak do bojů o pohár ČAILH.

Do poloviny utkání jsme byli vyrovnaným soupeřem, avšak druhá část zápasu už byla pouze v režii soupeře.

Děkujeme Všem divákům za podporu.

GÓLY: Zobač , Beneš , Pleva, Šedý

11.6.2020

IHC REBELS POLIČKA - HLINSKO 11:2

Vstup do zkrácené sezóny vyšel dle plánu. Po celou dobu utkání jsme skóre kontrolovali a zaslouženě tak zvítězili

GÓLY: Zobač 3x, Boháček 3x, Beneš 2x, Pleva, Vápeník D., Vápeník E.