REBELS 

X 

ALOHA LANŠKROUN

🗓️ 2.12.2023

🕔 16:15

📍 zimní stadion Polička


REBELS X HC ČESTICE

🥅 7:2

🏒 Havlíček 2x, Boháček 2x, Cik J., Cik L., Vašátko


 HC CHOCEŇ "B" X REBELS

🥅 2:3

🏒 Soukal, Hejduk, Cik J.


 HC POLIČKA "B" X REBELS

🥅 6:2

🏒 Vápeník, Kubát


REBELS X HC LITOMYŠL "B"

🥅 3:8

🏒 Boháček 2x, Šedý

REBELS X HC SKUTEČ

🥅 5:2

🏒 Boháček 2x, Kubát 2x, Cik

ZH-PARDUBICE X REBELS

🥅 4:12

🏒 Vašátko 3x, Škraňka 2x, Boháček 2x, Soukal 2x, Kubát, Cik, Vápeník 

ALOHA X REBELS

🥅 1:6

🏒 Boháček, Cik, Dvořák, Havlíček, Kubát, Vašátko 

SEZÓNA 2023/24

Vážení příznivci a fanoušci Rebelského hokeje, dovolte nám po letní pauze pár slov k nadcházející hokejové sezóně 2023/24.

Tým IHC Stavoblock Rebels Polička se opět přihlásil do meziokresního přeboru ledního hokeje. V letošním ročníku se stejně jako v loňské sezóně vzájemně utká 8 týmů. Zastoupení je ze všech okresů Pardubického kraje a nechybí ani tradiční zástupce z kraje Královéhradeckého - TJ Sokol Čestice. Nováčkem nadcházející sezóny je bývalý účastník krajské ligy mužů ZH Pardubice, avšak zároveň se bohužel letos nezúčastní ´B´ tým Slovanu Moravské Třebové.

Systém soutěže je shodný s loňskou sezónou, a to znamená, že týmy se utkají v základní části dvoukolově každý s každým a dle postavení v tabulce následuje čtvrtfinále Play-off. Postupující týmy sehrají semifinále, kde se určí dva finalisti, kteří budou hrát o celkové prvenství.

Seznam týmů: TJ Sokol Čestice, Aloha Lanškroun, HC Spartak Choceň "B", HC Litomyšl "B", HC Spartak Polička "B", IHC Stavoblock Rebels Polička, HC Skuteč, ZH Pardubice.

Soutěž začíná o víkendu 7 - 8. října, kdy v úvodu zavítáme na led Lanškrouna proti místní Aloze. Rozpis utkání pro nadcházející sezónu 23/24 zveřejníme již brzy na našem webu, facebooku a instagramu.

Budeme se těšit, IHC Stavoblock Rebels Polička.

INLINE SEZÓNA 2023 

Tým Rebels Polička se letos zúčastnil 1. ligy v inline hokeji. Ve skupině Střed po základní části skončil na druhém místě a jako nejlepší druhý tým postopil na finálový turnaj Final Four.
V semifinále Rebels podlehli týmu IHC ESSE Lovosice v poměru 10:3.
O 3. místo se střetli Rebels Polička proti IHC Hanáci Kroměříž, kde Polička zvítězila 8:4 a získala tak další cenný kov do své inlinové sbírky.