SEZÓNA 2022/23

Vážení příznivci Rebelského hokeje, dovolte nám po letní pauze pár slov k nadcházející hokejové sezóně 2022/23.

Tým IHC Stavoblock Rebels Polička se opět přihlásil do meziokresního přeboru ledního hokeje. Počet účastníků pro tuto sezónu čítá 8 týmů. Jsou to: IHC Stavoblock Rebels Polička, Litomyšl B, Moravská Třebová B, Choceň B, Čestice, HC Skuteč, Aloha Lanškroun a HC Spartak Polička B.

To znamená, že se fanoušci budou moci opět těšit na poličské derby!

Základní část se bude hrát dvoukolově každý s každým doma a venku. Poté se odehrají čtvrtfinále 1-8, 2-7, 3-6, 4-5 na dvě utkání. Dále bude následovat semifinále a finále + zápasy o umístění. První mistrovská utkání startují o víkendu 7.-9.10. 2022. Rebels budou hrát první kolo na ZS v Lanškrouně 9.10. od 17:00 proti místnímu týmu Aloha.

Pro nadcházející sezónu v týmu Rebels proběhlo několik změn. Nově příchozím brankářem je Stanislav Sekera, dále hráči Michal Šauer a Lubomír Kusý. O dalších případných změnách v kádru Vás budeme včas informovat. Hlavním trenérem zůstává Pavel Dvořák.

Novinky a rozpis okresního přeboru budeme zveřejňovat na našich webových stránkách www.rebelspolicka.cz, facebooku a instagramu rebelspolicka.

I přes obavy a rozpaky v této nelehké době se na Vás, naše fanoušky, příznivce a partnery v nadcházející sezóně velice těšíme.

Děkujeme Vám všem za přízeň a podporu!

JE TO TAK... JSME MISTŘI 1. LIGY INLINE HOKEJE

HODNOCENÍ SEZÓNY A FINÁLOVÉHO TURNAJE