HISTORIE

Historie klubu sahá do roku 2013, kdy jsme 21.4. odehráli náš první zápas v 1. lize inline hokeje ČR ještě pod hlavickou hokejového klubu HC Spartak Polička.

Od té doby jsme pravidelným účastníkem této druhé nejvyšší soutěže v České republice. Nejvýraznějšího úspěchu jsme dosáhli v roce 2016, kdy jsme na domácí půdě získali titul mistra 1. ligy. V roce 2017 jsme skončili na třetím místě a v roce 2019 na místě druhém, čímž jsme dosáhli kompletní sbírky medailí.

V roce 2019 došlo i k historické události, když jsme opustili oddíl HC Spartak Polička a založili nový klub IHC Rebels Polička z.s., kdy po získání silného hlavního sponzora klubu hrajeme soutěž pod názvem IHC Stavoblock Rebels Polička.

Zároveň jsme v roce 2019 podali přihlášku a byli jsme zaregistrováni jako nový klub i do Českého svazu ledního hokeje. V tomto roce se tak bude psát i nový začátek naší hokejové historie v meziokresním přeboru pardubického kraje.

Dlouhá léta jsme hráli za klub HC Spartak Polička, kde jsme všichni registrovaní a reprezentovali naše město. Po určitých neshodách s vedením Spartaku jsme se rozhodli jít touto novou cestou. Chtěli bychom lidem a fanouškům ukázat, že nás hokej pořád baví a chceme ho hrát, ale už jako nový hokejový klub IHC Stavoblock Rebels Polička.

Velice se těšíme na přízeň fanoušků, kteří nás v této naší premiérové hokejové sezóně podpoří svoji účastí na domácích, případně i venkovních zápasech a budou nás hnát za vítězstvími.

Děkujeme VÁM

IHC Stavoblock Rebels Polička