Výsledky

sezóna 2022/2023

Letošní sezóna proběhla po dlouhé době bez komplikací spojených s covidem a již od začátku s jasně daným rozpisem včetně play-off.

Favoritem byla bezpochyby Litomyšl, která má složený tým ze zkušených hráčů a výborných mladíků, kteří se zatím neprosadili v jejich A týmu.

Základní částí soutěže jsme procházeli bez větších výkyvů a nakonec tak obsadili druhé místo. Ve čtvrtfinále play-off nás čekal tým Skutče, který na tuto závěrečnou část sezóny notně posílil o hráče ze sousední Chrudimi. Zde stojí možná k zamyšlení, zda by nemělo od příštího roku platit pravidlo odehrání alespoň 2 - 3 zápasů v základní části, aby mohl hráč nastoupit v play-off. Utkání to byly velmi vyrovnané, ale obě jsme nakonec zvládli, těsně vyhráli a postoupili do semifinále, kde nás čekal tradiční soupeř z Chocně. Proti Chocni se jako rozhodující ukázal první zápas na jejich hřišti, který jsme odehráli výborně a zvítězili. V odvetě nám již stačila remíza, která se nakonec potvrdila a my tak postoupili do finále kde nás čekala Litomyšl. Litomyšl se do finále prokousala přes Alohu Lanškroun a v semifinále po dvou remízách a výhře v prodloužení zdolala i poličský Spartak. Z finálového vítězství se nakonec radovala Litomyšl, zejména díky prvnímu zápasu, a zlomu v této sérii, ve kterém se nám bohužel nepodařilo udržet velmi slibný náskok a nakonec jsme tak prohráli na samostatné nájezdy.

Nezbývá než soupeři z Litomyšle pogratulovat k celkovému prvenství v letošním ročníku.

Nakonec bychom chtěli poděkovat našim partnerům a všem divákům, kteří jste nás chodili celou sezónu podporovat a fandit nám.

DĚKUJEME A BUDEME SE TĚŠIT V SEZÓNĚ 23/24

10.3.2023 - M. Ú.

hc LITOMYŠL "b" : IHC REBELS POLIČKA 4:2

STŘÍBRO

Sezóna 22/23, kterou jsme se snažili protáhnout do třetího rozhodujícího zápasu, nám bohužel skončila již v sobotu. S Litomyšlí jsme odehráli vyrovnané utkání, kdy jsme prakticky celý zápas dotahovali jednobrankové manko. V závěru jsme při hře v power - play obdrželi navíc další branku, která tak zpečetila Litomyšli první a nám celkové druhé místo v této sezóně. Děkujeme všem Vám našim fanouškům a partnerům za podporu v letošní sezóně a budeme se těšit v té přiští 

GÓLY: Boháček, Kusý

4.3.2023 - M. Ú.

 IHC REBELS POLIČKA : hc LITOMYŠL "b" 8:9 S.N.

FINÁLOVÝ KOLAPS

První finálové utkání nešlo rozehrát lépe, a tak jsme po první třetině vedli 5:0. Ve druhé části jsme sice inkasovali, ale rovněž navýšili na 8:4. Dělilo nás tedy dvacet minut od prvního vítězství. Třetí třetinu bohužel nelze popsat jinak než slovy kolaps a zmar, který Litomyšl využila k vyrovnání. Prodloužení vítěze neurčilo, a tak následovaly samostatné nájezdy, kdy Litomyšl rozhodla až v deváté sérii. Nám nezbývá nic jiného, než tento zápas hodit za hlavu a pokusit se příští víkend Litomyšl dvakrát porazit. Děkujeme fanouškům za podporu na zimním stadionu.  

GÓLY: Boháček 4x, Kubát 4x

24.2.2023 - M. Ú.

 IHC REBELS POLIČKA : hc spartak choceň "b" 5:5

REMÍZOU DO FINÁLE

Druhé semifinálové utkání s Chocní jsme začali zodpovědnou hrou zezadu a gólem v přesilové hře jsme se ujali vedení 1:0. Ve druhé třetině jsme vedli už 3:1, ale soupeř dokázal třemi góly utkání záhy otočit. Na konci druhé části jsme ještě stihli vyrovnat a v poslední třetině znovu o gól odskočit. Choceň v závěru ve hře bez brankáře dokázala jen srovnat a nám tak stačila remíza k postupu do finále, ve kterém se utkáme s Litomyšlí “B”. Ta sehrála druhé semifinále proti poličskému Spartaku, kdy po dvou remízách rozhodlo až prodloužení právě pro Litomyšl. Finále se hraje na dva vítězné zápasy, kdy první utkání sehrajeme 4.3. od 16:15 hodin na zimním stadionu v Poličce. Přijďte nás tak v našem posledním domácím utkání této sezóny podpořit!

GÓLY: Vašátko L. 2x, Soukal, Šedý, Kusý

17.2.2023 - M. Ú.

 hc spartak choceň "b" : IHC REBELS POLIČKA 4:1

PRVNÍ KROK DO FINÁLE

Zápas v Chocni jsme nezačali nejlépe, když jsme ve druhé minutě poprvé inkasovali střelou od modré čáry a prohrávali tak 0:1. Naštěstí se nám podařilo brzy srovnat a rychlými góly a hrou podpořenou výborným výkonem našeho golmana D. Vašátka, jsme na začátku druhé a třetí třetiny navýšili na 1:4. Toto skóre bylo konečné a my tak udělali první krok do finále. Druhé utkání nás čeká 25.2. od 16. hodin na zimním stadionu v Poličce.  

GÓLY: Boháček, Cik, Švejda, Kusý

17.2.2023 - M. Ú.

 hc spartak choceň "b" : IHC REBELS POLIČKA 4:1

PRVNÍ KROK DO FINÁLE

Zápas v Chocni jsme nezačali nejlépe, když jsme ve druhé minutě poprvé inkasovali střelou od modré čáry a prohrávali tak 0:1. Naštěstí se nám podařilo brzy srovnat a rychlými góly a hrou podpořenou výborným výkonem našeho golmana D. Vašátka, jsme na začátku druhé a třetí třetiny navýšili na 1:4. Toto skóre bylo konečné a my tak udělali první krok do finále. Druhé utkání nás čeká 25.2. od 16. hodin na zimním stadionu v Poličce.  

GÓLY: Boháček, Cik, Švejda, Kusý

12.2.2023 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : hc skuteč 7:4

POSTUPUJEME DO SEMIFINÁLE

Odvetné utkání se Skutčí jsme nezačali vůbec dobře, kdy jsme první dvě třetiny prohráli stejným rozdílem 1:2. Čekala nás tedy výzva otočit utkání z nepříznivého stavu 2:4 a postoupit. V poslední části jsme se semkli, vstřelili pět branek a výhrou 7:4 postoupili do semifinále ve kterém se utkáme s Chocní. Děkujeme fanouškům za podporu.  

GÓLY: Boháček 2x, Cik 2x, Šedý, Havlíček, Vašátko L.

5.2.2023 - M. Ú.

hc skuteč : IHC REBELS POLIČKA 4:6

PRVNÍ KROK

V neděli jsme sehráli první čtvrtfinálové utkání proti značně posílenému kádru ze Skutče. Po první třetině jsme si dokázali vytvořit menší náskok, který jsme na začátku druhé třetiny navýšili na 5:1. Druhá část začala sérií našich opakovaných vyloučení a Skuteč tak manko stáhla na 5:3. V závěrečné části jsme si zápas už zkušeně pohlídali a nakonec zvítězili 6:4. Druhé rozhodující utkání odehrajeme v neděli 12.2. od 16:15 hodin na zimním stadionu v Poličce. Přijďte nás podpořit.  

GÓLY: Šedý 2x, Boháček, Kusý, Cik

28.1.2023 - M. Ú.

hc spartak polička "B" : IHC REBELS POLIČKA 9:4

SPARTAK BYL LEPŠÍ

V sobotu jsme sehráli poslední utkání základní části s ´B´ týmem poličského Spartaku. Od prvních vteřin zápasu jsme se dostali pod studenou sprchu v podobě čtyř rychlých gólů, kdy v průběhu první třetiny Spartak i po výměně našich gólmanů dále navyšoval až na 0:7. Od druhé části se nám sice podařilo náš výkon zlepšit, avšak na naší tragickou první třetinu jsme už odpovědět nedokázali. Gratulujeme soupeři za výborný výkon a zasloužené vítězství.  

GÓLY: Jindra, Dvořák, Kusý, Škraňka

21.1.2023 - M. Ú.

hc LITOMYŠL "B" : IHC REBELS POLIČKA 4:3 S.N.

SMŮLA

Do Litomyšle, která je aktuálně v čele naší tabulky, jsme odjížděli pouze s 11 hráči do pole. Podali jsme však výborný výkon a po většinu utkání byli lepším celkem na hřišti. Přes velké množství našich neproměněných šancí se nám podařilo v závěru poslední třetiny soupeři odskočit na rozdíl jedné branky, bohužel vzápětí jsme ihned smolně inkasovali. Následovala loterie v podobě samostatných nájezdů, kde byla lepší Litomyšl.  

GÓLY: Husák 2x, Boháček

19.1.2023 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : ALOHA LANŠKROUN 12:4

VÝHRA S ALOHOU

Proti Aloze jsme měli špatný začátek, který jsme naštěstí dokázali brzy zvrátit a pohodlně tak dokráčeli k vítězství.  Jedinou kaňkou utkání byl nešťastný zásah pukem hostujícího hráče, kterému přejeme brzké uzdravení.  

GÓLY: Boháček 3x, Kusý 3x, Havlíček, Kubát, Fric, Šedý, Cik, Švejda

14.1.2023 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : Hc spartak choceň "b" 5:6 s.n.

PROHRA NA NÁJEZDY

Důležité utkání, do kterého jsme vstoupili levou nohou a po dvou třetinách prohrávali 1:4. Ovšem ve třetí třetině jsme se nakopli a srovnali na 5:5. Bohužel v nájezdech byl šťastnější soupeř a odnesl si bod navíc.

GÓLY: Boháček 2x, Kusý. Šedý, Husák

8.1.2023 - M. Ú.

HC SKUTEČ : IHC REBELS POLIČKA 0:17

VYSOKÁ VÝHRA

Do Skutče jsme odjížděli s vědomím, že nás čeká soupeř, který dokáže překvapit. To se naštěstí nepotvrdilo a po skvělém začátku, kdy po 14. minutách svítilo skóre 8:0 bylo prakticky rozhodnuto. Zbytek zápasu jsme pouze navyšovali na konečných 17:0 a dokráčeli tak k nejvyšší výhře této sezóny.  

GÓLY: Vápeník E. 3x, Boháček 3x, Jindra 2x, Cik 2x, Kubát 2x, Švejda 2x, Husák, Kusý, Šedý

11.12.2022 - M. Ú.

HC čestice : IHC REBELS POLIČKA 3:2

BEZ BODU

Proti Skutči jsme odehráli velmi bojovné utkání plné vyloučení a šarvátek, které jsme však díky výborné efektivitě v zakončení zvládli a připsali si tak další tři body do tabulky.  

GÓLY: Vašátko L., Švejda, Cik, Jindra, Boháček L., Havlíček, Soukal, Šedý

26.11.2022 - M. Ú.

 IHC REBELS POLIČKA : HC SKUTEČ 8:3

ZA 3 BODY

Proti Skutči jsme odehráli velmi bojovné utkání plné vyloučení a šarvátek, které jsme však díky výborné efektivitě v zakončení zvládli a připsali si tak další tři body do tabulky.  

GÓLY: Vašátko L., Švejda, Cik, Jindra, Boháček L., Havlíček, Soukal, Šedý

19.11.2022 - M. Ú.

 Hc spartak POLIČKA "b" : IHC REBELS POLIČKA 3:7

DERBY JE NAŠE

V sobotu jsme proti Spartaku odehráli třetí vzájemné utkání, třetí poličské derby a již po třetí znovu zvítězili! Utkání začalo první vyrovnanou třetinou, ve které se nám podařilo položit základ pro naše vítězství. Hned v první minutě měl Spartak obrovskou příležitost vstřelit úvodní branku, tomu však zamezil výborným zákrokem D. Vašátko. Ve třetí minutě jsme to byli naopak my, komu se podařilo vstřelit šťastnou branku a střelecky se rozjet až na skóre 5:1, které svítilo po první třetině. Druhá část byla z naší strany méně povedená a po sérii několika vyloučení Spartak snížil na 5:3, ale to už bylo z jejich strany všechno. Konečný výsledek jsme navýšili ještě o dvě branky a mohli jsme se tak radovat z vysoké výhry 7:3. Věříme, že si tento zápas Vás všech bez mála 300 diváků užilo a budete se tak těšit na další naše střetnutí na konci ledna. Děkujeme soupeři, děkujeme všem fanouškům a našim příznivcům.    

GÓLY: Husák 2x, Kubát 2x, Cik, Šedý, Boháček L.

17.11.2022 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : HC ČESTICE 17:5

BRANKOSTROJ

Reparát po nevydařeném posledním utkání jsme proti Česticím složili na výbornou. Od začátku zápasu jsme po celou dobu měli jasnou herní převahu a k tomu zapnuli náš brankostroj, který se zastavil až na sedmnácti gólech.  

GÓLY: Dvořák 4x, Cik 2x, Kubát 2x, Švejda 2x, Vašátko L. 2x, Šauer, Kusý, Šedý, Vápeník E., Boháček L.

12.11.2022 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : Hc litomyšl "b" 3:10

DOMÁCÍ K.O. 

Poprvé v letošní sezóně na domácím ledě v kompletní sestavě a tvrdý direct od výborně hrajícího soupeře. V souboji dvou dosud neporažených celků hosté jasně dominovali jak v bruslení, tak i v proměňování šancí a utkání tak skončilo jednoznačným výsledkem pro Litomyšl. Nezbývá než soupeři pogratulovat a nachystat se na domácí reparát již tento čtvrtek s Česticemi.  

GÓLY: Švejda, Havlíček, Vašátko L.

5.11.2022 - M. Ú.

 Hc spartak choceň "b" : IHC REBELS POLIČKA 4:8

VÍTĚZSTVÍ Z CHOCNĚ 

Do Chocně jsme vyjížděli pouze s 11 hráči a jak už to letošní sezónu bývá naším pravidlem, znovu jsme nezvládli začátek. Po několika minutách jsme prohrávali 3:0, avšak podařilo se nám semknout a snížit na 3:2. Od druhé třetiny jsme znovu přeřadili na náš pověstný druhý stupeň a začali postupně navyšovat a těžit z naší produktivity až na konečných, vítězných 8:4. Děkujeme soupeři za kvalitní a vyrovnané utkání. 

GÓLY: Cik 3x, Vašátko L. 2x, Boháček, Soukal, Češka

21.10.2022 - M. Ú.

hc m. třebová "b" : IHC REBELS POLIČKA 1:5

TŘI BODY Z REHAU ARÉNY 

Po velmi těžké a vyrovnané první třetině, kdy nás několikrát podržel náš brankář L. Kvapil, jsme ve druhé třetině vstřelili dvě branky. Ve třetí části jsme začali těžit z naší produktivity a soupeři odskočili na konečných 5:1.

GÓLY: Švejda 2x, Kubát 2x, Husák

9.10.2022 - M. Ú.

aloha lanškroun : IHC REBELS POLIČKA 2:9

ALOHA BAVÍ 

Po velmi vlažném vstupu do utkání jsme po první třetině a našich několika neproměněných šancí ztráceli manko jedné branky. Od druhé třetiny jsme však zařadili druhý stupeň a do konce utkání nedali domácímu soupeři již žádnou šanci. 

GÓLY: Havlíček 3x, Vašátko L. 2x, Cik2x, Dvořák, Švejda

sezóna 2021/2022

TAK JSME DRUHÝ NO A CO

“JSME VE FINÁLE” aneb taková byla naše euforie po výborně odehraném domácím utkání proti Chocni, kterou jsme po vyrovnané první třetině přehráli 7:3. Vrátíme se však před začátek sezóny k datu 8.9.2021, kdy probíhal předsezónní aktiv zástupců týmů naší soutěže. Asi nejtěžší otázkou bylo v jakém formátu sezónu odehrát v době pandemické krize, načež bylo navrhnuto a odsouhlaseno, že se střetne každý s každým dvakrát, tedy doma a venku a následně se odehraje zkrácená verze Play-off. Zkrácenou variantou se rozumí, že budou hrát týmy dle postavení tabulky ze základní části o finální umístěni, tedy: 1-2, 3-4, 5-6, 7-8. Chtěli bychom připomenout, že naše snaha byla systém Play-off odehrát alespoň variantou semifinále, tedy: 1-4, 2-3 a poté finále, což bylo zamítnuto, takže jsme přijali zkrácenou verzi. Dne 9.9., den po setkání zástupců týmů nám byl ze strany vedení soutěže zaslán prvotní rozpis utkání včetně Play-off, kde nechyběly ani datumy této nadstavbové části. Sezóna se rozběhla dle plánovaných termínů a až na pár jednotek odložených utkání a odstoupení týmu Aloha Lanškroun ze soutěže probíhalo vše dle plánu a původního rozpisu. Dne 8.2.2022 vedení soutěže oslovilo všechny zástupce týmů ohledně pokračování nadstavbové části, cituji “ DÁLE PODLE DOMLUVY PŘED SEZÓNOU BYCHOM SEHRÁLI DVOUKOLOVÉ PLAY-OFF SOUSEDÍCÍCH TÝMŮ V TABULCE”.  Následně se PROTI vyjádřila Litomyšl, Moravská Třebová, Čestice a Žamberk. Poslední tři neměli zájem hrát o příčky na chvostu tabulky, ale Litomyšl? Vedení Litomyšle nám volalo pár minut po vítězném utkání s Chocní, že jsou vítězové letošní sezóny a že žádné Play-off hrát nebudou, což prý tvrdili od začátku sezóny. Tomuto tvrzení úplně nerozumíme, ale i kdyby Litomyšl byla proti jak údajně tvrdí, tak většina týmu s Play-off před sezónou souhlasila a minimálně ostatní týmy z první pětky z Play-off počítali! Play-off je přeci to, proč hokej hrajeme, hra s velkým “H”, kde se rozhoduje o celkové prvenství. Postoj Litomyšle jsme s odstupem chvíle samozřejmě pochopili, jelikož 8.2. 2022 byla s klidným předstihem první v tabulce, a do konce základní části jí chyběly pouze dvě utkání se Žamberkem a Moravskou, což papírově předurčovalo její vítězství a udržení se v čele tabulky. Zároveň by v týmu Litomyšle nemohli dále pokračovat její klíčový hráči, kteří měli odehráno deset a více zápasů v krajské soutěži, což by měli také jistou komplikaci. Neakceptujeme ani výmluvy typu, že si někteří na Play-off berou hráče, kteří základní část nehráli (to je proti pravidlům), hráči jedou na hory, další letí na Kanáry apod. Chtěli bychom ještě říci, že nás celá tato událost velice mrzí, jelikož se domníváme, že jsme se mohli účastnit jak my hráči, tak Vy naši fanoušci krásného   zážitku v podobě finále dvou silných hokejových celků. Smutným závěrem bychom chtěli Vám všem našim partnerům, příznivcům a rebelským fanouškům opravdu poděkovat za projevenou podporu a důvěru. Budeme se těšit v další sezóně znovu na ZS v Poličce.

IHC STAVOBLOCK REBELS POLIČKA

19.2.2021 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : hc choceň "b" 7:3

VÍTĚZSTVÍ S HOŘKÝM KONCEM

Utkání odstartovalo zodpovědným a vyrovnaným výkonem z obou stran, čemuž naznačoval i ukazatel skóre po první třetině 1:1. Ve druhém dějství se nám podařilo vstřelit v rychlém sledu tři branky a soupeři tak odskočit. Z produktivity jsme měli více i po zbytek utkání a zvítězili tak 7:3, kdy na naší straně propukla euforie z postupu do finále. Tato radost nám bohužel vydržela pouhou chvíli, kdy nám bylo ze strany Litomyšle sděleno, že finále play-off hrát nebude a prohlásili se tak rovnou za vítěze tohoto ročníku. Naše podrobnější vyjádření a pohled na celou věc Vám přineseme již brzy v dalším článku. 

GÓLY: Jílek 3x, Boháček L. 2x, Kubát, Havlíček

13.2.2021 - M. Ú.

hc čestice : IHC REBELS POLIČKA 0:9

VÝHRA

Po velice vyrovnané první třetině, která skončila 1:0 v náš prospěch jsme na začátku druhé části vstřelili tři rychlé branky a převzali tak otěže celého utkání. Proti bojovnému výkonu Čestic jsme postupně navyšovali na konečných 9:0. 

GÓLY: Jílek 2x, Kubát 2x, Šedý 2x, Boháček L. 2x, Cik

5.2.2021 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : HC SPARTAK POLIČKA "B" 7:5

DERBY ZNOVU NAŠE

Dokázali jsme zvítězit za tři body i ve druhém poličském derby a opět před skvělou diváckou kulisou. K vidění byl rychlý a důrazný hokej, kde jsme po většinu času měli navrch, především pak v proměňování šancí. Bohužel pro nás jsme zápas dokázali udělat napínavým, kdy v desáté minutě třetí třetiny za stavu 6:2, jsme kráčeli pro jasné vítězství, ale opak byl pravdou. Hokejisté Spartaku se semknuli, třikrát rychle za sebou vstřelili branku a utkání dvě minuty před koncem řádně zdramatizovali. Byli jsme to však my, kteří v závěru zápasu rozvlnili brankovou síť naposledy a upravili tak skóre na světelné tabuli na konečných 7:5. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem fanouškům z táborů Rebels a Spartaku za úctyhodnou návštěvnost obou utkání, kdy celkem na ZS v Poličce dorazilo 700 diváků, což je na okresní ligu nádherné číslo. 

GÓLY: Jílek 2x, Kubát, Jindra, Soukal, Šedý, Boháček L.

30.1..2021 - M. Ú.

hc skuteč : IHC REBELS POLIČKA 4:12

VÍTĚZSTVÍ

Proti domácímu celku ze Skutče jsme podali skvělý týmový výkon, díky kterému jsme po celou dobu utkání na ledě dominovali a jasně tak zvítězili 12:4 

GÓLY: Kubát 2x, Švejda 2x, Cik 2x, Havlíček 2x, Dvořák, Jílek, Boháček L., Vašátko L.

14.1..2021 - M. Ú.

Sk žamberk : IHC REBELS POLIČKA 3:8

DALŠÍ TŘI BODY

Žamberk nám byl s patnácti hráči velmi nepříjemným soupeřem, kdy jim jak už to bývá hrály do karet venkovní podmínky. My jsme se však dokázali vypořádat jak s deštěm, sněžením, tak i se špatnou kvalitou kluziště a po zodpovědném výkonu jsme přesvědčivě zvítězili. 

GÓLY: Soukal 2x, Kubát, Šedý, Boháček L., Švejda, Jindra, Vápeník D.

8.1..2021 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : hc m. třebová "b" 5:4

VYDŘENÉ VÍTĚZSTVÍ

Začátek zápasu proti soupeři, kterému jsme měli co vracet se nám nepovedl úplně dle našich představ, a po bojovném výkonu z obou stran jsme museli dohánět jednobrankové manko. Stav jsme dokázali srovnat a druhou třetinu završili průběžným vedením 4:2. Třetí třetina opět pokračovala bojem o každý metr ledu a byl to právě náš soupeř, který stav utkání pár minut před koncem srovnal. V poslední minutě však L. Boháček vybojoval v našem obranném pásmu kotouč a nastartoval tak společně s J. Jílkem protiútok, kdy se druhý jmenovaný po perfektní přihrávce nemýlil a zpečetil tak naše vítězství na konečných 5:4. Děkujeme všem za podporu. 

GÓLY: Soukal 2x, Kubát, Cik, Jílek

18.12.2021 - M. Ú.

hc litomyšl "b" : IHC REBELS POLIČKA 1:4

VÍTĚZSTVÍ

V Litomyšli se od úvodních minut hrál rychlý a kombinační hokej z obou stran. Byli jsme to však my, kteří skórovali v 5. minutě po samostatném úniku Jindry a šli tak do vedení. Domácí měli územní převahu, ale dokázali jsme výborně bránit a D. Vašátko kraloval v brankovišti. Ve druhé části pokračoval výborný hokej a šance se střídaly na obou stranách, ale góly jsme už stříleli pouze my. Celé mužstvo v polovičatém složení podalo vynikající a obětavý výkon podpořený bezchybný Davidem v brance. 

GÓLY: Soukal 2x, Jindra, Vápeník D.

27.11.2021 - M. Ú.

Hc choceň "b" : IHC REBELS POLIČKA 5:3

PROHRA

V sobotním utkání jsme podlehli Chocni 5:3.

Od začátku zápasu se hrálo velice vyrovnaně, kdy po druhé třetině byl stav nerozhodný 3:3. Ve třetím dějství se po několika šancích na obou stranách hrálo prakticky o to kdo dá první gól a strhne tak zápas na svoji stranu. Tři minuty před koncem utkání to bohužel byla právě Choceň, která po sporném momentu při přechodu do útočného pásma skórovala. V závěru domácí zpečetili své vítězství trefou do prázdné branky.

GÓLY: Švejda 2x, Cik

20.11.2021 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : HC SPARTAK POLIČKA "B" 2:5

POLIČKA JE NAŠE

Popravdě úplně nevíme jak vlastně zhodnotit včerejší poličské derby. Určitě si zasloužíme slova chvály, respektu a především vyzdvihnutí perfektního výkonu na ledě, ale i přes to bychom tento pozápasový report chtěli vzít tak trošku za jiný konec. Je to zhruba 25 - 30 let co téměř všichni naši kluci začali rozvíjet své první hokejové krůčky v poličském Spartaku. Vytvořili jsme si tak skvělou partu lidí, která hokej miluje a procházeli společně všemi kategoriemi. Za těchto několik let se dostavilo spousta úspěchů a všechny ty sluncem zalité roky začaly mít přeci jen trhliny. Věřte nebo ne, ty trhliny nebyly o nás, ale jen a jen o jednom člověku, který zde poličský Spartak vede. Plně respektujeme názory všech lidí, platí zde totiž jednoduché pořekadlo sto lidí, sto chutí. Zeptejme se ale proč, když v Poličce máme tolik skvělých seniorských hokejistů je zde polovina týmu ze Žďáru nad Sázavou? Proč, když máme v Poličce tolik skvělých gólmanů, za Spartak nechytá ani jeden? Jistě tušíte kdo za tohle může a ano ten člověk za to nese plnou zodpovědnost! Věřte, že nám klub Spartak a kluci kteří za něj hrají nic neudělali a úplně v klidu jsme my, kteří jsme se tomu danému člověku rozhodli postavit mohli Spartakovské béčko v Poličce hrát. Myslíme si, že bychom si to i za ty roky oddané Spartaku zasloužili naproti klukům ze Žďáru, kteří zde hrají a k tomuto poličskému klubu mají vztah nula a nehledě na to, že si třikrát týdně přijedou zadarmo potrénovat. Možná to zní směšně, ale my se moc nesmějeme, když nás tréninky za jednu sezónu stojí 100 000,- Kč. Rádi bychom byli na ledě vícekrát, ale když pomineme že ta daná osoba, kterou zde zmíníme ještě alespoň třikrát, nám sotva vyšla vstříc s rozumným časem jednou týdně, tak bychom si vlastně ani nemohli více tréninků finančně dovolit. Ano, my kluci kteří to tady od malička hráli si musíme všechno platit a zvládáme to jen a jen díky našim skvělým partnerům. Včerejší utkání jsme opravdu chtěli vyhrát a šli jsme si za tím od první minuty! Hráli jsme o hodně, hráli jsme o to abychom porazili toho člověka, který toho tady tolik zničil. Zničil nás a s oblibou v tom stále pokračuje. Hráli jsme o to, aby i on se zamyslel nad tím proč se to všechno včera dělo, ale to možná po člověku bez charakteru chceme moc. Závěrem bychom chtěli říci, že každý z nás do včerejšího zápasu dal 200% a výtečným výkonem Davida v bráně to nemohlo dopadnout jinak, než naším vítězstvím. Děkujeme všem divákům, kteří se tohoto klání zúčastnili. Bylo Vás opravdu moc a my si to tak o to více užili. Samozřejmě také děkujeme odchovancům ze Spartaku za včerejší zápas a předvedenou hru, která se prostě musela líbit, ale chtěli jsme víc a hráli jsme o víc. A kluci proti Vám opravdu nic nemáme a rádi Vám na hokeji zafandíme, ale proti tomu kdo Vás vede máme hodně! 

GÓLY: Jílek, Kubát, Vápeník V., Havlíček, Boháček L.

13.11.2021 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : HC SKUTEČ 8:3

PRVNÍ BODY

Od úvodních minut jsme v utkání dominovali a tentokrát to bylo doplněno i góly. Soupeř měl šanci na možné zdramatizování utkání na začátku třetí třetiny za stavu 6:3, kdy hrál přesilovou hru pět na čtyři a posléze minutu a půl pět na tři. Nám se však podařilo oslabení zvládnout a následně jsme utkání definitivně rozhodli přidáním dalších dvou branek na konečných 8:3. Celý tým podpořený jistým výkonem Lukáše Kvapila v brankovišti zaslouží pochvalu, především pak naše druhá lajna, která vstřelila pět branek.

GÓLY: Jílek 3x, Kubát 2x, Šedý, Vápeník E., Vápeník D.

5.11.2021 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : hc litomyšl "b" 1:5

VÝHRA LITOMYŠLE

Nemocemi zúžený kádr rebelů utrpěl druhou porážku v řadě, kdy i přes náš velmi slibný vstup do utkání začal soupeř postupně přebírat otěže a na rozdíl od nás proměnil prakticky každou příležitost. Druhou třetinu jsme měli více ze hry a z velikého tlaku jsme vstřelili pouze jeden gól. Vstup do třetí třetiny se rovněž povedl, bohužel však soupeř trestal z brejků. V závěru už byla hra vabank, přičemž nás několikrát podržel gólman Vašátko. Pátý gól Litomyšle jsme obdrželi na konci zápasu v power play a hosté tak zaslouženě zvítězili. 

GÓLY: Kubát

22.10.2021 - M. Ú.

HC m. třebová "B" : IHC REBELS POLIČKA 5:3

BEZ BODU

Bez čtyř hráčů základní sestavy jsme po nervózní první třetině plné nepřesností zlepšili ve druhé části náš výkon a začali domácího soupeře přehrávat. Moravská Třebová si však vytvářela hlavně brejkové situace, přičemž velké množství šancí z naší strany zůstalo nevyužito. Na začátku třetí části se opět stupňoval náš tlak, ale bohužel jsme ani po dvou nastřelených tyčích a nařízeném trestném střílení nedokázali zápas strhnout na svoji stranu. Domácí byli naopak ve své koncovce efektivní a trestným střílením zpečetili své vítězství na konečných 5:3 . 

GÓLY: Soukal, Jílek, Boháček L.

3.9.2021 - P. Ú.

HC spartak choceň "B" : IHC REBELS POLIČKA 1:4

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ

Letošní sezónu jsme zahájili přátelským utkáním s týmem HC Choceň “B”. Do utkání lépe vstoupil soupeř, ale výborně chytající Kvapil držel bezbrankové skóre. V prostřední části jsme se již dostali do tempa a získali tak jednobrankové vedení. Ve třetí třetině jsme namísto jednoho gólu soupeře přidali další tři a zvítězili tak konečných 4:1. 

sezóna 2020/2021

Zrušena kvůli COVID-19

sezóna 2019/2020

1. SEZÓNA IHC STAVOBLOCK REBELS POLIČKA

Vážení partneři, fanoušci a příznivci našeho klubu,

Konec letošní sezóny se nenesl v duchu, v jaký jsme doufali, ale takový už je hold život. Vezměme to, ale od začátku.

Psal se datum 20.10.2019, když jsme poprvé po pár předchozích přátelských zápasech vyjeli na domácí led k prvnímu mistrovskému utkání okresní soutěže proti mužstvu TJ Voděrady. Zážitek to pro náš nově vzniklý klub a hokejový tým byl obrovský, jelikož vítězné skóre 18:1 a návštěvu 353 diváků asi čekal jen málokdo. Další průběh sezóny byl po většinou hladký, až se začínaly ozývat hlasy z řad publika, zda potkáme soupeře, který nás opravdu prověří. První ztrátu bodu a předzvěst nepovedených výkonů naznačila remíza v Moravské Třebové a záhy potvrdila první prohra v Žamberku, čímž se rozjela pěti zápasová série bez plného počtu bodů. Ovšem se soupeřem, se kterým jsme poprvé bod ztratili, jsme se opět nakopli ke skvělým výkonům, které nás zdobili zpočátku sezóny a začali tak znovu rozdávat dvouciferné příděly díky kterým jsme se stali vítězi základní části.

Po ukončené základní části jsme si před play-off střihli zajímavé přátelské utkání proti týmu z Krajské ligy mužů TJ Orli Lanškroun, a až na nepovedenou první třetinu jsme nakonec odehráli velice slušné utkání s výsledkem 2:6. Následovalo semifinále proti nepříjemné Litomyšli, kdy jsme v prvním domácím zápase zvítězili 9:3 a v odvetě na ledě soupeře ukončili sérii výsledkem 5:6. Vynikající týmová hra nás tak posunula do finále proti největšímu rivalovi HC Choceň. V prvním finálovém utkání, na které do hlediště zavítalo 314 fanoušků přišel náš nejčernější okamžik z celé sezóny, kdy jsme si vybrali snad všechny smolné momenty a proti dobře produktivně hrajícímu soupeři jsme prohráli 1:9. Další týden nás měla čekat odveta v Chocni, která byla bohužel kvůli koronavirové pandemii zrušena, stejně tak jako zbytek sezóny. 

Po rozhodnutí výkonného výboru OSLH jsme se tak stali společně s naším finálovým soupeřem PůlMistři okresní soutěže za sezónu 2019/2020. 

Tímto bychom chtěli poděkovat Všem našim partnerům, fanouškům i lidem, kteří nám pomáhali s chodem celé sezóny, která ač nebyla vždy jen sluncem zalitá, avšak pro náš klub, hráče a celý realizační tým tolik výjimečná.

Budeme se těšit v příští sezóně, Vaši REBELOVÉ! 


8.3.2020 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA : HC spartak choceň "b" 1:9

BLAMÁŽ

Jednoznačným výsledkem skončilo první finálové střetnutí ve prospěch našeho protivníka z Chocně. Od začátku utkání soupeř dominoval v

produktivitě, což se nám stalo osudným. Po střelecké potenci se nám podařilo vsítit až na konci třetí třetiny. 

Hosté zaslouženě zvítězili a v sérii hrané na dva vítězné zápasy vedou 1:0. Děkujeme všem za podporu! 

GÓLY: Švejda

29.2.2020 - M. Ú.

HC LITOMYŠL "B" : IHC REBELS POLIČKA 5:6

JSME VE FINÁLE

Ve velmi vypjatém utkání, kdy jsme se prakticky po celou dobu se soupeřem přetahovali o rozdíl jedné branky, 

jsme nakonec zvítězili těsným výsledkem 5:6! Pro nás to tedy znamená, že po vítězství v základní části si v naší premiérové sezóně

 zahrajeme i o titul Okresní ligy, kde naším soupeřem bude Hc Choceň "B".

GÓLY: Švejda 2x, Vápeník D. 2x, Vašátko L., Soukal

23.2.2020 - M. Ú.

ihc rebels polička : hc litomyšl "b" 9:3

PRVNÍ SEMIFINÁLOVÁ VÝHRA

Po dobrém taktickém nástupu soupeře skončila první třetina nepříznivým výsledkem 2:3! Ve druhé třetině byl na ledě vidět především

 domácí tým, který otočil nepříznivý stav a vytvořil si tak čtyřgólový náskok. V závěrečné části jsme navýšili skóre na konečných 9:3

 a udělali tak první krok do finálové série! 

Děkujeme Všem našim fanouškům za fantastickou atmosféru a našemu sponzorovi utkání Petru Slezákovi za klobásky!

GÓLY: Vašátko L. 2x, Cik 2x, Vápeník V., Švejda F., Škraňka, Šedý, Boháček J.

15.2.2020 - M. Ú.

HC choceň "B" : IHC REBELS POLIČKA 7:6 S.N.

Poslední utkání v základní části jsme odehráli na ledě Chocně. Zápas byl po celé tři třetiny vyrovnaný a rozhodovali, 

jak už to tradičně s Chocní bývá, samostatné nájezdy. Dovednostní soutěž zvládli lépe domací! 

Děkujeme všem našim fanouškům a příznivcům za podporu 

GÓLY: Vašátko L. 2x, Soukal, Švejde, Vápeník E., Vápeník D.

8.2.2020 - M. Ú.

HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" : IHC REBELS POLIČKA 2:6

GÓLY: Krajíček 2x, Cik, Jindra, Zobač, Dvořák

7.2.2020 - M. Ú.

HC ČESTICE : IHC REBELS POLIČKA 4:10

GÓLY: Vápeník D. 3x, Šedý 2x, Cik, Zobač, Vápeník E., Boháček L., Veselý

2.2.2020 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC LITOMYŠL "B" 13:1

Litomyšl, oslabená řadou hráčských absencí nebyla od začátku zápasu schopná odolávat naší útočné smršti

 a tak byla pouze otázka času na kterém čísle se konečné skóre zastaví. 

Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit!

GÓLY: Boháček L. 4x, Zobač 2x, Jindra 2x, Švejda, Soukal, Havlíček, Šedý, Cik

26.1.2020 - M. Ú.

SK žamberk - ihc rebels polička 3:14

V neděli jsme sehráli druhé utkání pod širým nebem v Žamberku, kde jsme z prvního střetnutí odešli jako poražení, 

takže bylo co vracet! Tentokrát jsme však neponechali nic náhodě a již od první minuty na ledě jsme dominovali 

a soupeře téméř k ničemu nepustili! Výsledkem 3:14 jsme tak Žamberku naší úvodní prohru oplatili i s úroky! 

Děkujeme našemu věrnému fanouškovi Radku Kuckovi za podporu 

GÓLY: Boháček J. 4x, Boháček L. 3x, Vašátko L. 3x, Vápeník D., Soukal, Zobač, Cik

24.1.2020 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC ČESTICE 8:3

V páteční podvečer jsme přivítali na domácí půdě Čestice, které ač jsou na spodních příčkách tabulky, 

tak se dokáží prezentovat svoji nepříjemnou hrou. 

V úvodu jsme ihned inkasovali, ovšem od té chvíle jsme přebrali otěže, zápas otočili a postupně navyšovali skóre na konečných 8:3. 

Děkujeme všem, kteří jste nás přišli podpořit.

GÓLY: Škraňka 2x, Boháček L. 2x, Cik 2x, Vašátko L., Zobač

19.1.2020 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC LITOMYŠL "B" 7:3

Po dvou předchozích vyrovnaných zápasech se dal očekávat znovu velký souboj, což se i potvrdilo. 

Po druhé třetině jsme vedli rozdílem jedné branky 4:3 a nabízelo se tak ještě zajímavé třetí dějství. 

Závěrečnou část jsme však kontrolovali a náskok zvýšili na konečných 7:3.

GÓLY: Boháček L.4x, Havlíček, Máša, Škraňka

11.1.2020 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" 4:1

Po dvou neúspěšných utkáních se nám podařilo doma porazit Moravskou Třebovou a získat tak plný počet bodů. 

Od začátku zápasu jsme průběh kontrolovali a došli si tak pro zasloužené vítězství. 

Děkujeme za Vaši podporu 

GÓLY: Boháček L. 2x, Vápeník V., Havlíček

5.1.2020 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC CHOCEŇ "B" 7:8 s.n.

Proti Chocni jsme měli slibně rozehrané utkání, které ještě 2 minuty před koncem bylo v našich rukou. 

Bohužel tři rychlé góly soupeře v posledních 120 vteřinách určily, že o vítězi budou rozhodovat samostatné nájezdy. 

Dovednostní soutěž bohužel zvládla lépe Choceň. 

Děkujeme Všem za podporu. 

GÓLY: Havlíček 2x, Vápeník D. 2x, Švejda, Dvořák, Boháček L.

3.1.2020 - M. Ú.

HC LITOMYŠL "B" - IHC REBELS POLIČKA 6:4

PODRUHÉ ZA NULA BODŮ

Od začátku utkání jsme udržovali gólový náskok, ovšem ve třetí třetině soupeř vývoj utkání otočil. 

V závěru jsme se pokusili hrou bez brankáře stav srovnat, ale Litomyšl své vítězství zpečetila trefou do prázdné branky. 

Děkujeme Všem za podporu. 

GÓLY: Havlíček 2x, Švejda, Zobač

21.12.2019 - M. Ú.

HC CHOCEŇ "B" - IHC REBELS POLIČKA 6:7 s.n.

VÝHRA PO SAMOSTATNÝCH NÁJEZDECH

Ze začátku zápasu ze hry více těžili domácí, ovšem náš výborně chytající gólman D. Vašátko soupeři všechny gólové příležitosti 

zneškodnil. Ve druhé části jsme otěže utkání přebrali my a odskočili na skóre 0:5.

V poslední třetině soupeř dokázal srovnat a rozhodly tak samostatné nájezdy, které vyšly v náš prospěch. 

Děkujeme Všem za podporu

GÓLY: Zobač 3x, Škraňka, Šedý, Krajíček, Vašátko L. 

15.12.2019 - M. Ú.

sk žamberk - IHC REBELS POLIČKA 6:5

PROHRA NA OTEVŘENÉM KLUZIŠTI

Podcenění týmu, který okupuje spodní patra tabulky bylo vidět již od samého začátku, 

kdy nám chyběla bojovnost a naopak na soupeři bylo znát, že debakl z prvního společného střetnutí již nechtějí zopakovat. 

Po našich laxních dvou třetinách svítil ukazatel skóre 2:2. 

Při nástupu do deštivé třetí třetiny nám soupeř zvyklý na toto atypické prostředí svým bojovným nasazením odskočil o tři branky. 

Tento nepříznivý stav jsme ještě dokázali srovnat, ovšem v závěru utkání jsme hrubě chybovali, soupeř vsítil po šesté 

a dokonal tak naší první porážku v této sezóně! 

Děkujeme a zároveň se omlouváme všem našim fanouškům, kteří nás i přes nepřízeň počasí přijeli podpořit

GÓLY: Jindra 2x, Vápeník V., Boháček L., Zobač

6.12.2019 - M. Ú.

HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" - IHC REBELS POLIČKA 4:5 s.n.

Ztrácíme první bod! 

Po dvou nešťastných třetinách, kdy jsme neproměňovali vyložené šance a nastřelili 3 tyčky, jsme v poslední dvacetiminutovce z 

nepříznivého stavu 1:3 zápas otočili na 4:3! 

Bohužel 50 vteřin před koncem utkání hlavní sudí nepochopitelně uznal Moravské 

Třebové gól fotbalovým kopem! Rozhodly samostatné nájezdy, které už byly v naší režii. 

Děkujeme Všem našim fanouškům, kteří za námi přijeli a vytvořili nám takřka domácí atmosféru 

GÓLY: Vápeník D., Švejda, Cik, Krajíček, Havlíček (s.n.)

1.12.2019 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC ČESTICE 14:4

Těžký začátek utkání, kdy nám Čestice byly více než vyrovnaným soupeřem. 

Ve druhé třetině jsme však spustili gólovou kanonádu, která odpor našeho protivníka zlomila. 

Děkujeme Všem, kteří nás přišli na adventní hokejovou neděli podpořit. 

GÓLY: Krajíček 3x, Havlíček 2x, Zobač 2x, Vápeník D., Boháček L., Máša, Švejda, Šedý, Cik

22.11.2019 - M. Ú.

HC LITOMYŠL "B" - IHC REBELS POLIČKA 4:6

V páteční večer jsme odehráli zatím nejvyrovnanější utkání, ve kterém soupeř doplatil na hrubé fauly

 a my si naší disciplinovaností došli pro další vítězství! 

Děkujeme Všem, kteří nás přijeli podpořit!

GÓLY: Švejda, Soukal, Vápeník D., Cik, Boháček L., Havlíček

17.11.2019 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC CHOCEŇ "B" 7:0

ŠLÁGR 6. KOLA - 6 vítězství v řadě, které nám ujistilo první místo v tabulce. 

Jednoznačný výsledek neodpovídá průběhu utkání, jelikož se náš soupeř prezentoval výbornou hrou, 

avšak Rebels dokázali trestat prakticky každou příležitost ke skórování. 

Všem našim fanouškům děkujeme a vážíme si Vaší podpory! 

GÓLY: Havlíček 2x, Zobač 2x, Boháček, Jindra, Škraňka

10.11.2019 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - SK ŽAMBERK 13:1

V dnešním zápase se soupeřem ze spodních pater tabulky, jsme přesvědčivým výkonem získali povinné 3 body. 

Děkujeme Všem zúčastněným za podporu a budeme se těšit na šlágr kola už příští neděli. 

GÓLY: Cik 3x, Škraňka 2x, Švejda, Havlíček, Vápeník D., Krajíček, Zobač, Dvořák, Veselý, Soukal

1.11.2019 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - HC MORAVSKÁ TŘEBOVÁ "B" 6:2

Máme za sebou těžké utkání s obhájcem soutěže, které jsme strhli na svoji stranu a zvítězili 6:2! 

Věříme, že jste si všichni v hledišti dnešní zápas užili a velice si vážíme Vaší podpory, která nás hnala kupředu.

 Zároveň chceme poděkovat Všem, kteří nám pomáhají s celkovou organizací při domácích utkáních.

GÓLY: Zobač, Nespěšný, Vápeník D., Vašátko L., Jindra, Krajíček

27.10.2019 - M. Ú.

HC ČESTICE - ihc rEBELS POLIČKA 2:7

Po velice těžkém, nepříjemném a fyzicky náročném utkání jsme soupeře přehráli o 5 branek. 

Vážíme si, a děkujeme Všem fanouškům, kteří nás i přes delší vzdálenost přijeli podpořit.

GÓLY: Boháček L., Švejda, Škraňka, Cik, Šedý, Jindra, Máša

20.10.2019 - M. Ú.

IHC REBELS POLIČKA - tj voděrady 18:1

Vstup do naší premiérové sezóny vyšel na VÝBORNOU! 18 hráčů, 2 golmani, 353 diváků a jednoznačná výhra 18:1!

 Všem, kteří nás dnes podpořili, srdečně děkujeme. 

GÓLY: Zobač 4x, Havlíček 3x, Vápeník V. 2x, Krajíček2x, Jindra 2x, Boháček L. 2x, Škraňka, Cik, Švejda

5.10.2019 - P. Ú.

HC SPARTAK CHOCEŇ "B" - IHC REBELS POLIČKA 2:3 po s.n.

REBELOVÉ ZVLÁDLI NÁJEZDY LÉPE

Rebelové po vypjatém a vyrovnaném utkání nakonec uspěli až po samostatných nájezdech

GÓLY: Cik 2x, Zobač

28.9.2019 - P. Ú.

M. TŘEBOVÁ "b" - REBELS POLIČKA  1:6

REBELOVÉ SI Z ODVETY ODVÁŽÍ VÝHRU

V odvetném zápase proti Moravské Třebové "B" si Rebelové 

poradili se soupeřem nejlépe možným způsobem, výhrou 1:6

GÓLY: Krajíček, Vápeník D, Škraňka, (3) Boháček L.


15.9.2019 - P. Ú.

M. TŘEBOVÁ "b" - REBELS POLIČKA  4:1

REBELOVÉ PODLEHLI VE SVÉM PRVNÍM HOKEJOVÉM UTKÁNÍ 

Rebelové odehráli přípravné utkání proti Moravské Třebové "B",

na kterou nestačili a odváží si domů porážku 4:1

GÓLY: Boháček L.

ASISTENCE: Švejda

5.11.2022 - M. Ú.

 Hc spartak choceň "b" : IHC REBELS POLIČKA 4:8

VÍTĚZSTVÍ Z CHOCNĚ 

Do Chocně jsme vyjížděli pouze s 11 hráči a jak už to letošní sezónu bývá naším pravidlem, znovu jsme nezvládli začátek. Po několika minutách jsme prohrávali 3:0, avšak podařilo se nám semknout a snížit na 3:2. Od druhé třetiny jsme znovu přeřadili na náš pověstný druhý stupeň a začali postupně navyšovat a těžit z naší produktivity až na konečných, vítězných 8:4. Děkujeme soupeři za kvalitní a vyrovnané utkání. 

GÓLY: Cik 3x, Vašátko L. 2x, Boháček, Soukal, Češka